Studio Com Piscina Na Vila Nova Conceicao - D2106
| Wi-Fi | Spa & Hälsocenter Solarium | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i Studio Com Piscina Na Vila Nova Conceicao - D2106 São Paulo kan du besöka JK Iguatemi köpcenter, som ligger ungefär 10 minuter bort med bil.
Villan ligger inom 5 km från São Paulo-Congonhas flygplats och 2 km från kulturella sevärdheter som Bild- och ljudmuseet. Gästerna kan besöka Museu de Arte de São Paulo som ligger ungefär 15 minuter bort med bil, medan Ibirapuera köpcentrum finns ungefär 20 minuter bort med bil.
Restaurangen Murashi Sushi erbjuder ett urval av japanska rätter. Här finns solarium.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Inga husdjur
- Hiss
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
- Solarium
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från São Paulo-Congonhas till Studio Com Piscina Na Vila Nova Conceicao - D2106?
Flygplatsen São Paulo-Congonhas ligger 5 km från Studio Com Piscina Na Vila Nova Conceicao - D2106. - ❓
Tillåter Studio Com Piscina Na Vila Nova Conceicao - D2106 husdjur?
Studio Com Piscina Na Vila Nova Conceicao - D2106 tillåter inte husdjur. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen på Studio Com Piscina Na Vila Nova Conceicao - D2106?
Gästerna på Studio Com Piscina Na Vila Nova Conceicao - D2106 kan enkelt nå JK Iguatemi köpcenter och Museu de Arte de São Paulo, som ligger inom 10 minuters bilresa från boendet respektive 4 km bort. - ❓
Finns det några spa-möjligheter som erbjuds i denna semesterbostad?
Gästerna i denna semesterbostad kan koppla av med solarium.